יום חמישי, 9 ביולי 2015

גורמה יהודי כשר ואסתטי – סטנדרט תור פלוס

בואו נדבר על אוכל, אוכל הוא אחד מהמרכבים החשובים ביותר בכל חוויה שאנחנו עוברים, ואצלנו ,היהודים  אוכל הוא גם גורם מחבר. מחבר לבית, מחבר למסורת ומחבר לחברים .
אוכל (או בשפת המקצוענים "המרכיב הגסטרונומי באירוח " ) הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל אירוע, ולעיתים הוא האירוע עצמו. אני מודה, גם אני מייחסת לאוכל חשיבות רבה .הוא מזכיר לי את הבית וגורם לי להרגיש מחוברת. גם את ההיבט האישי והמשפחתי הבאתי איתי לניהול בתור פלוס.
לדאוג שהחוויה הקולינארית של אורחינו ולקוחותינו תהיה חוויה שמבוססת על 3 עקרונות מרכזיים
טעם אסתטיקה וכשרות ללא פשרות – מסתבר שאפשר !
בטיולי חו"ל ובמלונות אותם אנחנו הופכים למלונות תור פלוס בחו"ל ניכרת התכונה במטבחים. כשרות ללא פשרות עם תפריטים מגוונים עשירים ואסתטיים. או כמו שלקוחותינו אומרים, למה להביא אוכל במזוודות ענק אם אפשר לאכול כמו גביר באירופה ?  

איך עושים את זה ? קודם כל מגדירים יעד והיעד שלנו הוא מטבח גורמה כשר
כנקודת מוצא ליישום התפישה החדשה שלנו בתחום הקולינריה בטיולים כשרים לחו''ל, החלטנו לבסס את כל התפריט על מטבח הגורמה הכשר שהוא לטעמי חלק אינטגרלי מחוויית הטיול  של המטייל  הדתי ולכן חשוב לנו לתת ללקוחותינו מיקום אתר נופש נהדר ,טיולים נופים וחברים אבל לא להניח בצד את החוויה הקולינרית ולהקפיד על חווית אוכל שלמה וכוללת..
או כמו שאמרנו – גורמה כשר ואסתטי .

יצרנו תפריט עשיר, מגוון ומותאם לכל אורחינו, אנחנו מקפידים על  בופה קינוחים ודואגים  גם '' לרעב הקטן ''  שמתעורר שמטיילים.
איך זה עובד ? את הבקרים נפתח במזנון עשיר, מגוון רחב של טעמים. ירקות ופירות ומבחר עצום של גבינות וממרחים. הריח המשכר של הוופל הבלגי של העוגות ולחמים הטריים הנאפים אצלנו אופף את המלון בבוקר ....וכמובן- לאורחים מותר, מומלץ  ורצוי להכין לעצמם כריכים טעימים למשך היום .
בסופו של יום טיול מהנה ומוצלח, תחכה לנו גולת הכותרת הקולינרית של היום, ארוחת הערב של תור פלוס, ברים עשירים מלאי  כל טוב  ובהם מגוון בשרים רחב, ודגים משובחים.
השפים המיוחדים של תור פלוס דואגים לתוספות עשירות ובימים בהם השהייה במלון מרובה דאגנו גם לרעב בין הארוחות ( למשל בשבת ..) בנוסף לזה ,במלונות תור פלוס תמצאו פינות מרגוע עם קפה ותה ומגוון עשיר של פינוקים חופשיים.

ובשבת קודש, אנחנו לא מתפשרים על  קידוש מפואר וסעודת שבת מסורתית כשעל השולחן  מיטב המאכלים מבית אימא ועל טהרת המטבח היהודי  המסורתי.
ואם לרגע  דאגתם לדיאטה , אל דאגה גם לכך דאגנו לזה וניתן כמובן לקבל מנות דיאטטיות וללא סוכר.

הקו המנחה בתחום הקולינריה לא נגמר או מתחיל בטיול תור פלוס בחו"ל, הוא הקו המנחה אותנו גם בשבתות חזנות במלונות בישראל , בחגים ובשבתות משפחתיות שלקוחותינו מזמינים מאתנו בארץ.
גם כאן, אנחנו מתערבים ומעורבים באיכות ללא פשרות בכשרות בשפע ובאסתטיקה.

אצלנו במשרדים קוראים לזה סטנדרט תור פלוס ויש מי שמספר שבמטבחי המלונות כבר מתגלגל המושג .
אז בתאבון ..  
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה